ДІЯЛЬНІСНИЙ ПІДХІД У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ В РЕАЛІЯХ СЬОГОДЕННЯ

Дата: 20.11.2023 15:18

Фото без опису18 листопада 2023 року  для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Ставищенщини день був сповнений позитивних вражень і професійних здобутків під час тренінгу за програмою підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення" від The LEGO Foundation.

Учасники тренінгу відчули енергію Ранкового кола, створювали дизайн уроку за характеристиками діяльнісного підходу, наповнювали ресурсами "квітку власного благополуччя", продукували творчі ідеї під час активностей в групах. Усі педагоги отримали в дарунок методичний посібник "Діяльнісна математика", який містить розробки уроків, спрямовані на всебічний розвиток дитини, формування навичок і вмінь, які в майбутньому сприятимуть успішній самореалізації та вмінню навчатися впродовж усього життя.

Професійна спільнота вчителів початкових класів Ставищенщини висловлюють щиру вдячність регіональним тренеркам з КНЗ КОР "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів" Любові Ткаченко, Ользі Романюк та Тетяні Солдатенко за генерацію ідей, командну підтримку й суперсилу Нової української школи.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису