КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «СТАВИЩЕНСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» У СТАВИЩЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 23.11.2023 16:26
Кількість переглядів: 147

21 листопада 2023 року відбулося засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Ставищенський інклюзивно-ресурсний центр» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області. Єдиний учасник конкурсу склала письмовий кваліфікаційний іспит та пройшла співбесіду за результатами публічної презентації досвіду роботи на посаді керівника інклюзивно-ресурсного центру. Оцінювання результатів письмового іспиту та співбесіди з метою відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обовязків здійснювалося за визначеними критеріями.

Комісією було затверджено остаточні результати конкурсу, які здобув кандидат у двох випробуваннях.

За підсумковим рейтингом переможцем конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти визначено Чернушенко Віту Вікторівну, кандидата на посаду директора КУ «Ставищенський інклюзивно-ресурсний центр» Ставищенської селищної ради.

Конкурс відбувся на засадах законності, прозорості, забезпечення рівного доступу, доброчесності, надійності та відповідності методів оцінювання.

Результати конкурсу відображено в  Протоколі засідання конкурсної комісії