ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

Дата: 13.12.2023 12:09

Фото без опису    12 грудня 2023 року на платформі для відеоконференцій zoom відбулося засідання професійної спільноти вчителів географії Ставищенської ТГ.

Оскільки завершується І семестр і актуальним є питання оцінювання результатів навчання учнів, тому це питання стало предметом обговорення на засіданні. Керівник спільноти Сергій Кравець акцентував увагу на особливостях оцінювання учнів 5-6 класів із природничої освітньої галузі, звернувши увагу на 4 групи контролю загальних результатів навчання з географії у 6 класі.

Крім того, педагогічні працівники Наталія Коломієць, Надія Мостіпан, Владислав Гудін проаналізували результати участі здобувачів освіти громади у ІІ (регіональному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 8-11 класах.