Вітання селищного голови Леоніда Джужика з Новим роком!

Дата: 31.12.2023 18:00

Відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, складних випробувань та здійснення планів.

І сьогодні, підводячи підсумки прожитого 2023 року, хочу висловити слова подяки  кожному жителю нашої громади за стійкість, згуртованість, за розуміння, віру та допомогу.  Всім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю творив історію нашої громади протягом року, хто забезпечував життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій. Сподіваюсь, що наступний рік буде більш успішним і радуватиме нас новими здобутками і звершеннями.

Низький уклін нашим захисникам і захисницям, велика їм вдячність за мужність і патріотизм. Ми пишаємося нашими Героями. Водночас молимося за душі бійців, котрі загинули, захищаючи цілісність нашої держави.

Нехай у кожній оселі будуть щастя й добробут, радість і удача, у кожній родині панують взаєморозуміння, злагода і любов.

З Новим роком, друзі!

Ставищенський селищний голова Леонід Джужик