ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ МИСТЕЦТВА

Дата: 16.01.2024 16:06

Фото без опису 16 січня 2024 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів мистецтва закладів освіти Ставищенської селищної територіальної громади.

Члени засідання обговорили тему «Міжпредметні зв’язки на уроках музичного та образотворчого мистецтва». Виступила вчитель музичного мистецтва Ставищенського ліцею 1 Купріянець О. М., яка розкрила тему міжпредметних зв’язків на уроках мистецтва.

Вчитель образотворчого мистецтва Журавлиського ЗЗСО І-ІІІ ст. Лисенко Тетяна Іванівна поділилася своїм досвідом роботи щодо впровадження міжпредметних зв’язків на уроках та в позакласній роботі. Демич Любов Григорівна вчитель образотворчого мистецтва Ставищенського ліцею 1 провела практичне заняття та поділилася різними методами роботи на уроках образотворчого мистецтва. Вчителі ділилися своїм досвідом, креативними методами роботи, спрямовуючи свою діяльність на розвиток творчого потенціалу учнів на уроках мистецтва та в позаурочний час. Засідання пройшло творчо, змістовно та цікаво.