УЧИТЕЛІ ІСТОРІЇ НАВЧАЮТЬСЯ ПІД ЧАС КАНІКУЛ

Дата: 22.01.2024 16:08

Фото без опису Протягом зимових канікул учасники професійної спільноти вчителів громадянської та історичної освітньої галузі закладів освіти Ставищенщини брали участь у вебінарах та онлайн-конференціях, що проходили на різних освітнх платформах.

Педагоги мали можливість докладніше ознайомитися з можливостями підручників для 7 класу НУШ, взяти участь в обговоренні питань, що стосуються формування ключових компетентностей та наскрізних умінь учнів. Також долучилися до обговорення такого важливого питання - як говорити з учнями про війну на уроках історії та в позаурочний час.

Після вебінарів учителі історії мали змогу пройти тестування з подальшим отриманням сертифікатів.