ТЕХНОЛОГІЇ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ

Дата: 01.02.2024 11:27

Фото без опису    31 січня 2024 року на засіданні професійної спільноти вчителів інформатичної освітньої галузі закладів освіти Ставищенської селищної територіальної громади було розглянуто питання «Активізація навчально-пізнавальної діяльності учнів на основі систем штучного інтелекту при навчанні інформатики».

Штучний інтелект (ШІ) - це галузь інформатики, яка набуває все більшої актуальності. Технології ШІ вже інтегровано в багато аспектів нашого повсякденного життя та, безсумнівно, матимуть величезний вплив на майбутнє суспільства.

Під час зустрічі Дудник Тетяна Василівна, керівник спільноти, познайомила колег із різноманітними програмами та чат-ботами, які використовують штучний інтелект, показала, як навчити модель машинного навчання розпізнавати обличчя. Також обговорили ряд питань, які будуть розглядатися на наступних зустрічах.