ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО ВИКЛАДАННЯ ГЕОГРАФІЇ В 7 КЛАСІ

Дата: 01.02.2024 16:31

Фото без опису   01 лютого 2024 року вчителі географії Ставищенької ТГ долучилися до Всеукраїнської конференції (Модельна навчальна програма авт. Запотоцький С.П. та інші) «НУШ в 7 класі», яка проводилася видавництвом «Генеза».

Спікери Гільберг Тетяна, Довгань Андрій, Совенко Валерій розповіли про проєктування та організацію освітнього процесу у 7 класі в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти.

Також автори підручника презентували навчально-методичний комплект із географії для 7 класу, до складу якого входять: календарно-тематичне планування, зошит з друкованою основою, електронний додаток, презентаційні матеріали до уроків, діагностичні роботи та навчальний атлас. Це забезпечення пропонує видавництво «Генеза» й воно справді допомагає забезпечити навчання географії на основі «педагогіки розвитку». Отож крокуємо в НУШ разом підручником цих авторів.