Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Дата: 16.02.2024 17:13

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710

«Про ефективне використання державних коштів», Відділ культури, молоді та спорту Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області (код ЄДРПОУ 44008187; адреса: смт Ставище, Білоцерківського району, Київської області, вул. Цимбала Сергія 48, 09401) інформує про проведення відкритих торгів з особливостями на закупівлю дрова паливні твердих порід. Закупівля здійснюється відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.

Закупівля товару: Дрова паливні твердих порід (дуб, акація, клен тощо) код згідно з ДК 021:2015 (CPV): 03410000-7 - Деревина) (далі – Товар) проводиться за процедурою відкриті торгів з особливостями , КЕКВ 2275

«Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг».

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-16-005133-a

Обґрунтування доцільності закупівлі Товарузакупівля проводиться для забезпечення Ставищенського будинку культури (Відділу культури, молоді та спорту Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області) дровами для опалення.

Обґрунтування обсягів закупівлі Товарузагальний обсяг закупівлі дров для опалення сформований, виходячи з наявної потреби.

Очікуваний обсяг закупівлі Товару: 150 м. куб.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 286500 грн. (двісті вісімдесят шість тисяч п'ятсот гривень, 00 копійок).

Період поставки Товару: до 20  березня 2024 року.

Місце поставки Товару: смт Ставище, Білоцерківського району, Київської області, вул. Цимбала Сергія 50б

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Назва

Вологість

Од.

вим

Об’єм

м.куб

Діаметр мм

Довжина (не довше) мм

Дрова паливні твердих порід

20-40%

м.куб

Вимоги до предмету закупівлі:

1. У вартість повинна входити завантажувальні - розвантажувальні роботи та доставка.

2. В деревині не допускається зовнішня порохнева гнилизна. Ядрова та заболоння гнилизна допускаються розміром не більше 65% площі торця. Кількість деревини із гниллю від 30 до 65% площі торця не повинно перевищувати 20% об’єму партії.

3. Деревина повинна належати до твердих порід (дуб, акація, клен тощо) призначені для палива.

4. Дрова повинні бути очищені від сучків. Висота сучків, що залишаються, не повинна перевищувати 30 мм.

5. Товар повинен відповідати діючим стандартам та технічним вимогам для даного виду товару.

6. Дрова можуть бути як в корі, так і без кори. Партія має складатися з однорідної деревини.

7. При поставці товару повинні надаватися супровідні документи. При прийомі товару, обсяг  товару має відповідати обсягу, який зазначена у супровідних документах.  Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника.

8. Бюджетні зобов’язання Замовника виникають за наявності затверджених бюджетних призначень.

9. Обсяги закупівлі та терміни поставки можуть корегуватись Замовником відповідно до фактичного обсягу видатків Замовника.

10. Поставка товару здійснюється автомобільним транспортом за рахунок постачальника до місця, призначеного Замовником

11. Оплата Товару здійснюється по факту поставки. Попередня оплата товару не передбачена.

Вимоги щодо якості продукції:

Товар повинен відповідати діючим державним стандартам, ТУ, іншим вимогам згідно чинного законодавства України.

Умови поставки товару: поставка товару повинна здійснюватися транспортом учасника - переможця торгів частинами, відповідно до заявок, наданих замовником.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість предмета закупівлі, передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2024 рік, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на Товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’яснення Мінекономіки «Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі» від 20.08.2019 р. № 3301-04/34980-06 та Примірної методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а також інфолиста Мінекономіки «Щодо передумов здійснення закупівель розпорядниками бюджетних коштів» від 10.09.2020 р. № 3304-04/55366-06, здійснювався замовником шляхом моніторингу середньо ринкових цін на деревину (Дрова паливні твердих порід, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівельProZorro” щодо аналогічних закупівель.

Уповноважена особа                                                                                Євген ЩУКІН