ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

Дата: 20.02.2024 19:02

Фото без опису   20 лютого 2024 року на платформі для відеоконференцій ZOOM відбулося засідання професійної спільноти  вчителів географії закладів загальної середньої освіти Ставищенської СТГ. Мета зібрання остаточний вибір підручників для учнів 7 класу НУШ.

У результаті обговорення педагогічні працівники обрали підручник авторів Гільберг Тетяни, Довганя Андрія та Совенка Валерія, забезпечуючи таким способом наступність та послідовність у вивченні географії в 7 класі за Державним стандартом базової середньої освіти. Обговорили також можливі варіанти зміни модельної навчальної програми та підручника з інтегрованого курсу «Пізнаємо природу». Проте, після предметних дискусій, надали перевагу раніше обраній модельній програмі та підручнику автора Тетяни Коршевнюк.

Засідання провів керівник спільноти Сергій Кравець.