ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата: 23.02.2024 14:57

Фото без опису    23 лютого 2024 року на базі Ставищенського закладу дошкільної освіти "Сонечко" відбулося очне засідання професійної спільноти педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Ставищенської СТГ.

Під час зустрічі обговорили пропозиції щодо планування роботи спільноти, напрямки та форми діяльності, тематику засідань. Опрацювали організаційно-методичні аспекти роботу за новим Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників. Педагоги-дошкільники, які атестуються, поділилися досвідом роботи та презентували свої напрацювання.  Усі вони - творчі, креативні, мудрі,самодостатні , - створюють освітній простір та комфорт, реалізують визначені плани та ідеї, постійно підвищують свій професійний рівень.

Засідання підготувала й провела керівник спільноти Маргарита Малиш.