Дата: 06.03.2024 12:06

Інформаційне повідомлення  про проведення громадських слухань щодо обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради

«Про реорганізацію закладів освіти І-ІІІ ступенів Ставищенської селищної ради шляхом перетворення» ( зі змінами від 11.05.2023 р.).

30 березня 2024 року о  10 годині у приміщенні Ставищенського будинку культури за адресою: сел. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 50Б (територія санаторію «Дружба») - пройдуть громадські слухання щодо обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти І-ІІІ ступенів Ставищенської селищної ради шляхом перетворення».

Ініціатор обговорення – Ставищенська селищна рада.

Предмет обговорення – обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти                  І-ІІІ ступенів Ставищенської селищної ради шляхом перетворення».

З матеріалами громадського обговорення можна ознайомитися з понеділка по п’ятницю в приміщенні відділу освіти Ставищенської селищної ради (сел. Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/12-ий поверх) з                     9.00 до 13.00 години, а також на офіційному сайті Ставищенської селищної ради  stav-gromada.gov.ua.

Письмові пропозиції щодо обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти                      І-ІІІ ступенів Ставищенської селищної ради шляхом перетворення» приймаються до 22.03.2024 включно на електронну адресу: stav_otg@ukr.net або поштову адресу: Ставищенська селищна рада, вулиця Цимбала Сергія, буд. 35/1, сел. Ставище, Білоцерківський район, Київська область, 09401.

Для реєстрації та участі в громадських слуханнях 30.03.2024  при  собі  обов’язково  мати  паспорт  громадянина  України або інший документ, що посвідчує особу.

Організаційний Комітет з проведення  громадських слухань