Проведено інформування ЦНАП з питань пожежної безпеки

Дата: 28.03.2024 10:49

28 березня співробітники Білоцерківського районного управління з метою належної організації роботи у наданні адміністративних послуг у вигляді реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки проінформували реєстраторів Центру надання адміністративних послуг cелища Ставище щодо зміни порядку подання декларацій та розмістили на дошках оголошень відповідну інформацію для субʼєктів господарювання.

Нагадали про удосконалену процедуру подання і реєстрації декларації яка надає можливість суб’єкту господарювання подавати її в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.