ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ

Дата: 01.05.2024 09:33

Фото без опису  30 квітня 2024 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів мистецтва закладів загальної середньої освіти Ставищенської селищної територіальної громади. Члени засідання обговорили тему «Спеціальні методи та техніки формувального оцінювання базових знань учнів у компетентнісному навчанні на уроках мистецтва».

Виступила вчитель музичного мистецтва Ставищенського ліцею 1, керівник професійної спільноти Купріянець Олена Миколаївна, яка розкрила тему використання спеціальних методик і технік формувального оцінювання на уроках мистецтва.

Вчителі активно ділилися досвідом роботи використання відомих технік оцінювання, різними цікавими формами та методами проведення уроків образотворчого та музичного мистецтва. Засідання пройшло змістовно та цікаво.