ГЕЙМІФІКАЦІЯ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ НУШ

Дата: 29.03.2024 16:54

Фото без опису  29 березня 2024 року завершилися курси підвищення фахової кваліфікації для педагогічних працівників Ставищенського ліцею № 2 з проблеми «Гейміфікація в освітньому процесі НУШ».

Слухачі курсів разом  з викладачами КНЗ КОР "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів"  Совенком В. В. і та Гребеніченко Ю. М. говорили про те, що запалити в учнів бажання вчитися допоможе гейміфікація, як один з основних засобів підвищення мотивації до навчання сучасних дітей. Теорія на заняттях дуже ефективно поєднувалася з цікавими практичними завданнями, що принесло всім не лише корисні знання про освітні платформи, за допомогою яких можна створювати авторські онлайн-ігри для вивчення будь –якої теми, використовувати вже готові, не лише важливі практичні навички, а й багато позитивних емоцій.

Підсумком навчання стала спільна презентація по темі «Переваги та недоліки гейміфікації в освітньому процесі НУШ».