ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

Дата: 29.05.2024 10:06

Фото без опису   28 травня 2024 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулося засідання професійної спільноти вчителів математики закладів загальної середньої освіти Ставищенської СТГ з теми "Освітні втрати: як учителю їх діагностувати та компенсувати".

У ході обговорення вчителі ознайомилися з форматами виявлення освітніх втрат учнівства на рівні навчального закладу; стратегіями подолання освітніх втрат учнів, можливостями долати освітні втрати у співпраці. Під час зустрічі керівник спільноти Полянська Марина Миколаївна ознайомила учасників з можливостями та особливостями використання  ігрової навчальної платформи Kahoot!, за допомогою якої можна проводити інтерактивні заняття та перевірку знань учнів за допомогою гри.  Крім того, керівник спільноти ознайомила вчителів з безкоштовним курсом підвищення кваліфікації для вчителів математики «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат з математики». Протягом навчання вчителі математики ознайомляться з форматами виявлення та стратегіями подолання освітніх втрат учнів з математики. Цей курс створено ГС «Освіторія» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та за кошти Глобального партнерства заради освіти (GPE).

Фото без опису    Фото без опису