ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 04.07.2024 15:40

04 липня 2024 року відбулося засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Журавлиського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області. Єдиний учасник конкурсу, нині діючий директор Славінська Тетяна Леонідівна, склала письмове тестування з перевірки знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти, письмове вирішення ситуаційного завдання, презентувала проєкт перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти на два роки  та пройшла співбесіду щодо представленої презентації. Оцінювання результатів письмових випробувань та співбесіди щодо змісту публічної презентації з метою виявлення відповідності розуміння кандидатом завдань, повноти розкриття теми, авторської оригінальності, якості доповіді, обсягу та глибини знань за темою, відповідей на питання, ділових та вольових якостей доповідача здійснювалося за визначеними критеріями.

Комісією було затверджено остаточні результати конкурсу, які здобув кандидат у трьох випробуваннях.

За підсумковим рейтингом переможцем конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти визначено Славінську Тетяну Леонідівну, кандидата на посаду директора Журавлиського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Ставищенської селищної ради.

Конкурс відбувся на засадах неупередженості, об¢єктивності, незалежності, недискримінації, відкритості, прозорості, доброчесності.

Результати конкурсу відображено в  Протоколі засідання конкурсної комісії