Дата: від до Скинути

Ставищенський відділ ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області продовжує надавати адміністративні послуги населенню в умовах воєнного стану

Підрозділ надає адміністративні послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, вклеювання до паспорта громадянина України у формі книжечки фотокартки у зв’язку з досягненням 25- та 45-річного віку, оформлення документів про набуття/прийняття громадянства України, оформлення документів для надання дозволу на виїзд на постійне проживання за кордон.

15:41 03.06.2022

Виплати з державного бюджету разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань

Урядом затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 №540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», яка передбачає порядок виплати з державного бюджету разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

15:20 27.05.2022

Право на перерахунок пенсії

Пенсіонери, які після призначення пенсії офіційно працювали, тобто за них сплачено або вони сплатили єдиний соціальний внесок, кожні два роки набувають право на перерахунок пенсії.

15:00 27.05.2022

Виплата пенсій через уповноважені банки регулюється Порядком виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки у банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 № 1596 (зі змінами)

Відповідно до пункту 2 Порядку 1596 уповноваженими банками є банки, визначені відповідно до Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1231 (зі змінами).

10:28 23.05.2022

ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА ПРИЗНАЧЕНИЙ ГОЛОВОЮ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, ВІДПОВІДНИЙ УКАЗ ПІДПИСАВ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

Водночас Указом Президента звільнено з посади голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Павлюка, який був призначений на цю посаду 15 березня.

09:47 23.05.2022

УРЯД УНОРМУВАВ ПОШИРЕННЯ ПІЛЬГ І ГАРАНТІЙ НА ДОБРОВОЛЬЦІВ ТА ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ Й ЗАХИСНИЦЬ

На черговому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України”.

09:46 23.05.2022