Пенсійний фонд України інформує

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2022 року № 199 “Питання надання у 2022 році застрахованим особам одноразової матеріальної допомоги у зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких тимчасово зупинена внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні” Пенсійним фондом України сформовано та передано Міністерству цифрової трансформації України інформацію про 6 569 024 особи, які можуть подати заяву на отримання допомоги у розмірі 6500 гривень в рамках Програми “єПідтримка?, АТ “Ощадбанк” – 20 реєстрів для виплати допомоги.

14:24 17.03.2022

Набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану»

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що 07.03.2022 набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану» від 3 березня 2022 року № 2118-ІX.

14:20 17.03.2022

ЩОДО ОПАЛЕННЯ

Таращанське відділення АТ "Київоблгаз" повідомляє, у березні місяці квитанції по розподілу природнього газу за лютий місяць розноситись не будуть. Оплату за послуги можна буде провести по квитанціях попереднього періоду.

11:47 10.03.2022

РЕЗУЛЬТАТИ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ОБ'ЄКТУ БЛАГОУСТРОЮ ПО ВУЛИЦІ ЦИМБАЛА СЕРГІЯ ВІД БУДИНКУ №43 ДО БУДИНКУ №55 В СМТ СТАВИЩЕ

20 лютого 2022 року відбулися громадські слухання щодо облаштування благоустрою - реконструкції центру в смт Ставище. Участь в громадських слуханнях взяли 319осіб  (на початок), протягом засідання зареєстровано додатково ще 22 особи. Затвердивши головуючого, секретаря та членів лічильної комісії, розпочали громадські слухання.

17:53 23.02.2022