ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 травня 2023 року Україна разом з іншими країнами світу відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення, що ми будемо відстоювати мир на нашій рідній землі.

14:36 08.05.2023

УЧНІВСЬКА ЛІГА "ЗДОРОВА УКРАЇНА"

5 травня на Ставищенському стадіоні в рамках реалізації проєкту "Учнівська Ліга "Здорова Україна"  змагалися команди  учнів 5-х класів закладів загальної середньої освіти Ставищенської селищної територіальної громади. Команди - учасниці змагалися у трьох модулях на базі навчальної програми з фізкультури для учнів 5-х класів нової української школи. Змагання пройшли активно і динамічно, подарувавши учасникам нових друзів та море позитиву і нових вражень.

14:29 05.05.2023

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

ВІТАЄМО !!!  КУЗЬМЕНКО УЛЬЯНУ ВІТАЛІЇВНУ, ученицю 9 класу Бесідського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти, яка брала участь  у  XIII  Міжнародному мовно – літературному конкурсу учнівської  та студентської молоді  імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів закладів загальної середньої освіти та стала переможцем ІV (всеукраїнського) етапу конкурсу. Ульяна нагороджена дипломом ІІІ ступеня   (наказ МОН від 24.04.2023 року № 471). Учитель – Забудько Ольга Василівна.

08:37 28.04.2023

ПАТРІОТИЧНЕ ВІКОНЦЕ

21 квітня 2023 року відбувся челендж «Патріотичне віконце» в рамках діяльності Асоціації дитячих організацій Ставищенщини «КРОНА» по напрямку «Почни з себе», який вкотре довів, що учні та вчителі наших шкіл талановиті та творчі.

15:49 21.04.2023

КОЛЬОРИ МОЄЇ ЗЕМЛІ

З 19 по 21 квітня учнівська молодь Ставищенської громади та їхні родини своїми талановитими творчими роботами привертали увагу до краси та багатства довкілля, висловлювали вдячність природі за її дари, а також нагадували усім нам про необхідність їх збереження під час фото-квесту "Кольори моєї землі" в рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «День Землі».

15:19 21.04.2023

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Війна не залишила байдужим нікого, і тому усі заклади освіти громади активно долучились до роботи для потреб наших захисників.

11:49 07.04.2023

ДЕРЕВО ПЕРЕМОГИ

Близько 1000 дерев було висаджено учнями та вихованцями закладів освіти громади з 03 по 15 квітня 2023 року під час флешмобу з висадки дерев «Дерева перемоги», приуроченого Всесвітньому Дню Землі, у рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна».

10:40 04.04.2023

ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ПЕРШИЙ КРОК ДО УСПІХУ

30 березня за сприяння і фінансової підтримки Президента Київського національного університету культури і мистецтв Михайла Поплавського одинадцятикласники Ставищенщини побували в «Університеті Поплавського».

16:27 30.03.2023