СТАНЬТЕ ТИМИ ЗМІНАМИ, ЯКІ ВИ ХОЧЕТЕ БАЧИТИ У СВІТІ

22 березня щороку оголошується Міжнародним днем води, який почав відзначатись у 1993 році. Цього року він пройде під гаслом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі» і буде спрямований на вирішення проблем із водопостачанням та якістю води, яку споживає людство. Учні шкіл та вихованці садочків громади цього дня набули нових екологічних знань та вчились бути дбайливими господарями на своїй землі.

12:14 22.03.2023

ПОДАРУНКИ ЮНИМ ФУТБОЛІСТАМ

21 березня хлопчики 1-4 класів закладів освіти нашої громади за сприяння Джужика Леоніда Петровича отримали від ГС "Українська асоціація футболу" подарунки - спортивну фому та рюкзаки. Подаровані спортивна форма та рюкзаки стануть ще одним стимулом для підростаючого покоління бути здоровими, сильними, спритними.

10:57 21.03.2023

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови - день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі. Заклади освіти нашої громади віддали дань поваги нашій рідній, співучій і прекрасній українській мові.

16:48 21.02.2023

ВЧИМОСЯ: ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ!

Учні та вчителі громади пристосувались до надскладних умов українського сьогодення. Не маємо права зневіритися на злісну радість нашому ворогу. Найголовніше - зберегти життя і здоров'я усіх нас! І не припиняти навчатись за жодних обставин, використовуючи всі наявні можливості.

16:31 07.02.2023