ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ ГОТОВІ!

До закладів і установ освіти громади надійшла фарба для підлоги, яку було придбано за результатами проведення публічних закупівель.

17:04 19.05.2021

ХТО ДОБРЕ НАВЧАЄТЬСЯ, ТОЙ ВІЛЬНО СПІЛКУЄТЬСЯ!

Протягом кількох місяців учні 5-11 класів БЕСІДСЬКОГО ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО були учасниками Всеукраїнського проєкту «Lifecell-академія», який реалізовував оператор мобільного зв’язку«Lifecell». Метою проєкту є підвищення зацікавленості учнів у результатах навчання.

16:37 18.05.2021

ПІДСУМКИ ОНЛАЙН-КОНКУРСУ «РЯТІВНИК» ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

14 травня 2021 року учасники роїв закладів загальної середньої освіти Ставищенської селищної територіальної громади взяли участь в онлайн-конкурсі «Рятівник» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проводив Ставищенський комунальний заклад позашкільної освіти "КРОКУС".

16:58 14.05.2021