Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?"

Переживати за близьку людину під час війни – це нормально! Але важливо розуміти, що ви також є частиною підтримки для партнера/партнерки і варто потурбуватись про власний ресурс, щоб ваше спілкування не було тотальною мукою для вас обох.

08:50 16.11.2023

Психологічна підтримка учасників освітнього процесу в умовах війни

На базі комунального закладу позашкільної освіти «КРОКУС» відбулася супервізійна зустріч для працівників психологічної служби ЗЗСО та ЗДО на тему «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу в умовах війни».

16:23 13.11.2023

Інформування населення щодо основ кібербезпеки, протимінної безпеки та алгоритму відшкодування коштів за зруйноване чи пошкоджене майно

Проект Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки «Довідка.Інфо» проводить інформаційну кампанію направлену на інформування населення щодо основ кібербезпеки, протимінної безпеки та алгоритму відшкодування коштів за зруйноване чи пошкоджене майно.

09:15 10.11.2023

Про кампанію #ШахрайГудбай

#ШахрайГудбай – це інформаційна кампанія, мета якої – навчити українців правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів. У світі понад половина карткових шахрайств відносяться до соціальної інженерії: люди самі переказують гроші шахраям або розкривають їм дані своїх карток. Виклик для центральних банків усіх країн у період карантину та масового переходу в онлайн – убезпечити людей від таких випадків.

08:08 10.11.2023

Земельні питання: як і де можна отримати консультацію юриста безоплатно

Українці, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.

10:54 06.11.2023

Обережно! Вірусний гепатит А

За інформацією МОЗ України у  Вінницькій області зареєстровано спалах гепатиту А. Станом на 31.10.23, зафіксовано вже 247 випадків захворювання на вірусний гепатит А, зокрема 16 – за минулу добу. Із них лабораторно підтверджені 207 випадків, 118 людей перебувають на стаціонарному лікуванні. Серед захворілих – 35 дітей, у тому числі дошкільного віку. Хворіють також 9 студентів, серед працівників закладів освіти зафіксовано 13, випадків вірусного гепатиту А, серед медиків - 7. Поодинокі випадки захворювання, окрім Вінниці, зареєстрували і в інших територіальних громадах області. Хворих на гепатит А виявили у Могилеві-Подільському, Хмільнику, Калинівці, Гайсині та Козятині.   Оскільки джерелом інфекції є хвора людина,  ризик розповсюдження хвороби   можливий  з міграцією населення між Київською та Вінницькою областями.

10:49 06.11.2023