Обмін та відновлення посвідчення водія відтепер і в Дії

Із 23 травня 2023 року  послуга обміну і відновлення посвідчення водія стала доступною в Дії. Відтепер можна подати заявку на заміну свого водійського посвідчення через застосунок у кілька кліків. Замовити можна як фізичний пластиковий документ і забрати його у сервісному центрі МВС особисто, так і Е-посвідчення, яке є виключно цифровим і дійсним лише на території України.

08:32 24.05.2023

Порядок відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно (інструкція)

У рамках проєкту «Сприяння правосуддю перехідного періоду та захист прав внутрішньо переміщених осіб та людей, що постраждали від збройного конфлікту», що реалізується за підтримки Європейського Союзу та Норвезької ради у справах біженців (NRC), Благодійним фондом «Право на захист» розроблено інструкцію щодо порядку відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно.

14:56 23.05.2023

Капітальний ремонт даху та покрівлі хірургічного корпусу громаді коштуватиме понад 5 млн грн.

Планується капітальний ремонт даху та покрівлі хірургічного корпусу КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"СТАВИЩЕНСЬКА ЛІКАРНЯ"СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на загальну суму понад 5 млн грн.

13:01 23.05.2023

Вітаємо морських піхотинців із професійним святом!

Сьогодні ворог щодня відчуває на собі всю лють морських піхотинців. Володіючи особливими навичками, "воїни трьох стихій" демонструють свій професіоналізм та з честю вступають у бій, щоб захистити Україну.

12:58 23.05.2023

23 травня відзначаємо День Героїв України – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто поклав своє життя за нашу з вами свободу, тих, хто боровся і захищав Україну!

Цей день є символом незборимості української нації. Адже столітні випробування нашого народу ще раз засвідчили, що Україна лише тоді буде могутньою державою, коли національна ідея з кожним поколінням передаватиметься від діда до батька, від батька до сина.

12:56 23.05.2023

ВІДНОВА:UA – НАЦІОНАЛЬНА ПРОГРАМА ЗАЛУЧЕННЯ МОЛОДІ ДО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Програма здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно.

11:11 22.05.2023

ДСНС інформує

Попри численні застереження фахівців ДСНС, пожежі в екосистемах стаються мало не щодня.

10:26 22.05.2023

в Ставищенській громаді відбувся 1 (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри " Сокіл"( "Джура")

У Грі взяли участь 9 роїв закладів загальної середньої освіти Ставищенщини. Захід розпочався з урочистої ходи Роїв центральною вулицею селища.

08:10 22.05.2023

ПЕРША ЛІТУРГІЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Сьогодні, 18 травня, відбулася перша служба українською мовою в Свято-Успенській церкві Пресвятої Богородиці села Розкішна.

15:28 18.05.2023