Ще у трьох країнах світу можна обміняти українське посвідчення водія на нове

Крім Польщі українці можуть обмінювати свої національні посвідчення водія в Чехії, Словаччині і Туреччині. Послугу почали надавати за допомогою мобільних програмно-технічних комплексів  ДП «Документ» у найбільших містах цих країн -  у Празі, Братиславі та Стамбулі.

10:16 31.03.2023

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ставищенської селищної територіальної громади на 2023 рік

15:58 30.03.2023

ЩЕ ОДИН ОРДЕР НА ЖИТЛО НАШИМ МЕДИКАМ

Ставищенський селищний голова Леонід Джужик і директор КНП "Ставищенська лікарня" Тетяна Даценко вручили ордер на житлове приміщення лікарю Ставищенської лікарні.

08:43 30.03.2023

Правила безбар’єрної мови. Дитина з особливими освітніми потребами

Кожна дитина і доросла людина унікальні та особливі по-своєму, а тому в кожного з нас є власні індивідуальні потреби: комусь потрібно приймати вітаміни, комусь ховатись від сонця через алергію або не їсти полуниці, комусь потрібна тиша для концентрації, а комусь — класична музика.

16:53 28.03.2023

Програми підтримки роботодавців, а саме виплат компенсацій за працевлаштування окремих категорій безробітних

У зв’язку з воєнними діями економіка нашої країни працює в надзвичайно складних умовах. Але держава, навіть під час війни , задля покращення ситуації на ринку праці, підвищення рівня зайнятості населення розширює програми підтримки роботодавців, а саме виплат компенсацій за працевлаштування окремих категорій безробітних, зокрема це:

11:01 24.03.2023