Воєнний стан в Україні триватиме до 16 листопада

Верховна Рада України продовжили строк дії воєнного стану (№9532) та загальної мобілізації (№9533) до 16 листопада 2023 року. Строк дії воєнного стану в країні продовжено з 05:30 18 серпня 2023 року на 90 діб, тобто до 05:30 16 листопада. Загальну мобілізацію також продовжено на 90 діб.

11:21 28.07.2023

День Української Державності

У 2023 році Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року.

11:20 28.07.2023

Пам’ятка для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи

Національна соціальна сервісна служба України розробила пам’ятку для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи.

12:00 26.07.2023

ІНФОГРАФІКА З РОЗ'ЯСНЕННЯМИ БІЗНЕСУ ЩОДО РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ У ВОЄННИЙ ПЕРІОД

Експерти ГО «Електронна республіка» у співпраці з Державною регуляторною службою України та за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” у межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” розробили інфографіку з роз’ясненнями бізнесу щодо регуляторної політики у воєнний період.

11:55 26.07.2023

КНП “Ставищенська лікарня” отримала гуманітарну допомогу від БО “Благодійний фонд “Об’єднані заради Перемоги” у вигляді операційного столу Steris Cmax. Приймала цінний вантаж та дякувала волонтерам директор медичного закладу Тетяна Даценко.

10:22 20.07.2023

10 -11 серпня 2023 у Львові відбудеться перший Форум відповідального лідерства та волонтерства для дівчат!

Проєкт реалізується ГО «Жіноча Ліга» за підтримки Міністерства молоді та спорту України у співпраці з Фондом ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна. Офіційними партнерами імплементації проєкту є ініціатива «Посли європейської молоді» в Україні, Американський дім у Львові, Національний університет «Львівська політехніка» та Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

10:20 20.07.2023