Дата: від до Скинути

Патрульні Білої Церкви влаштували пізнавальний захід для старшокласників закладів освіти Ставищенської громади. Місцем проведення обрали селищний стадіон "Колос".

Інспектори провели ознайомчий захід з метою підвищення інтересу молодого покоління до служби патрульної поліції.

09:14 12.05.2023

Що нового в екзаменаційній діяльності сервісних центрів МВС?

Днями Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко анонсував проєкти, над якими відомство працюватиме впродовж року. Нововведення,  зокрема, торкнуться екзаменаційної діяльності сервісних центрів МВС. Про оптимізацію сервісних центрів МВС та зміни, які чекають на кандидатів у водії, більш детально розповідає начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

08:53 11.05.2023

РЕЗУЛЬТАТИ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ ШЛЯХОМ ПЕРЕТВОРЕННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "

06 травня 2023 року відбулися громадські слухання щодо обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення». Участь в громадських слуханнях взяли 159 осіб, з них наділених правом голосу 157 учасників.  Затвердивши головуючого, секретаря та членів лічильної комісії, розпочали громадські слухання.

15:08 09.05.2023

ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Сьогодні Ставищенщина вшанувала пам'ять земляків, які загинули в роки Другої світової війни. Земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, кожного, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. 8 травня по населених пунктах громади було проведено мітинги з нагоди Дня пам'яті та примирення. Учасники заходів хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та  піднесли квіти до пам'ятних місць.

12:39 08.05.2023

Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

11:05 08.05.2023