Щодо надання грошової допомоги учасникам антитерористичної операції

Відділ соціального захисту та соціального забезпечення населення Ставищенської селищної ради інформує про те, що Департаментом соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації розпочато прийом документів відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також родинам Героїв Небесної Сотні та учасникам Революції Гідності, а саме:

12:56 17.10.2022

Відтепер можна призначити і скасувати належного користувача в Електронному кабінеті водія

Отримувати державні послуги за допомогою смартфона — зручно і швидко. Українці звикли до онлайн сервісів і, здається, повною мірою оцінили їх переваги тільки тоді, коли втратили. Адже під час дії воєнного стану з міркувань безпеки довелось обмежити деякі онлайн сервіси, у тому числі онлайн призначення належного користувача.

09:19 22.09.2022

З 1 жовтня виплачувати призначені органами соціального захисту населення субсидії та пільги буде Пенсійний фонд України

16.09.2022 Урядом України прийнято постанову «Про надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України».

10:26 20.09.2022

Відтепер можна призначити належного користувача у Дії

Якісний державний сервіс у смартфоні. Це те, до чого українці звикли і що хочуть мати. Але під час дії воєнного стану з міркувань безпеки довелось обмежити деякі онлайн сервіси, у тому числі онлайн призначення належного користувача. Команди Міністерства цифрової трансформації та Головного сервісного центру МВС шукали та втілювали у життя рішення, аби безпека та зручність не суперечили одна одній.

16:00 01.09.2022