Дата: від до Скинути

Українцям готують штрафи за порушення комендантської години, обмежень продажу алкогольних напоїв

У Верховній Раді зареєстровано проєкт змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення згідно з яким пропонується запровадити нові штрафи за умов дії воєнного стану.

11:37 17.05.2022

Пенсійний фонд України інформує

Станом на 05 квітня 2022 року на пенсійні виплати за квітень спрямовано 17,4 млрд грн, у т. ч. 4,7 млрд грн – через АТ “Укрпошта”, 12,7 млрд грн – через уповноважені банки.

11:01 07.04.2022

Пенсійний фонд України інформує

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2022 року № 199 “Питання надання у 2022 році застрахованим особам одноразової матеріальної допомоги у зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких тимчасово зупинена внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні” Пенсійним фондом України сформовано та передано Міністерству цифрової трансформації України інформацію про 6 569 024 особи, які можуть подати заяву на отримання допомоги у розмірі 6500 гривень в рамках Програми “єПідтримка?, АТ “Ощадбанк” – 20 реєстрів для виплати допомоги.

14:24 17.03.2022

Набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану»

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що 07.03.2022 набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану» від 3 березня 2022 року № 2118-ІX.

14:20 17.03.2022