СУЧАСНЕ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ ОСВІТЛЕННЯ – КОЖНОМУ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ!

Відсьогодні в закладах освіти Ставищенської селищної громади починається відлік нового – «енергоощадного» періоду, адже вдалося вирішити проблему заміни всіх(!) наявних у закладах освіти ламп розжарення на енергоефективні!

15:56 07.04.2021

Подяки учасникам обласного онлайн-флешмобу #Т_Г_Шевченко_Джура_Київщина!

Підведено підсумки обласного онлайн-флешмобу РОЇВ #Т_Г_Шевченко_Джура_Київщина, який відбувся 09 березня 2021 року в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У флешмобі взяли участь заклади загальної середньої освіти Ставищенської селищної територіальної громади. Учасники заходу продемонстрували пізнавальні відео про цікаві факти життя та творчості Тараса Шевченка, його роль в історії, культурі, науці, освіті України та світу, вплив на розвиток громадянського суспільства та державотворчих процесів України, формування національно-патріотичної свідомості українців тощо, розміщені в соціальних мережах та на офіційних веб-сайтах закладів загальної середньої освіти громади з хештегом #Т_Г_Шевченко_Джура_Київщина!

16:40 05.04.2021

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ: НАДАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ОСВІТНІХ ЗАПИТІВ

У закладах загальної середньої освіти Ставищенської громади триває процес надання батьками та учнями, яким виповнилося 14 років, персональних освітніх запитів на отримання персоніфікованої освітньої послуги в 2021/2022 навчальному році. До цієї важливої справи долучилися батьки близько 1500 учнів 4-10 класів.

15:22 31.03.2021

Нова анкета самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності    29 березня 2021 року Державною службою якості освіти України затверджено оновлену форму анкети самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності та методичні рекомендації щодо її заповнення.

09:43 30.03.2021