АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 1 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ

На позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось 17 серпня 2021 року, говорили Про протиепідемічний стан на території Київської області, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2.

16:52 18.08.2021

СПОРТИВНИЙ  WORKOUT МАЙДАНЧИК ДЛЯ СТАВИЩЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ

СПОРТИВНИЙ WORKOUT МАЙДАНЧИК ДЛЯ СТАВИЩЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Встановлення в селищі сучасного спортивного майданчика для занять WORKOUTом - це молодіжна громадська ініціатива. Генератором ідеї виступив Юрій Михайлишин разом з місцевими спортсменами, які мають вже певні напрацювання у цьому виді спорту.

12:49 13.08.2021

ЗАКУПЛЕНО СМІТТЄВІ БАКИ

Днями перелік придбань Ставищенської селищної територіальної громади поповнили 32 нових контейнери для побутових відходів. Контейнери WEBER ємністю 1100 л придбали за кошти місцевого бюджету.

12:46 13.08.2021

Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  2 липня 2020

10:37 11.08.2021

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КНП "СТАВИЩЕНСЬКА ЛІКАРНЯ" НЕ ВІДБУВСЯ

Сьогодні конкурсною комісією було відхилено подані конкурсні пропозиції на заміщення вакантної посади директора КНП "Ставищенська лікарня" Ставищенської селищної ради через невідповідність поданих документів та вирішено вважати конкурс таким, що не відбувся.

15:24 10.08.2021