НЕВДОВЗІ ВОДІЇ ОФОРМЛЯТИМУТЬ ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ АВТО ОНЛАЙН

Реєстрація та перереєстрація автомобіля завжди були і залишаються найпопулярнішими послугами сервісних центрів МВС. Запроваджуючи надання державних послуг онлайн, ми піклуємось не лише про доступність державних послуг, а й про скорочення часу для їх отримання.

10:07 06.10.2021

БУДІВНИЦТВО ПАНДУСА

З бокового входу до поліклінічного відділення КНП «СТАВИЩЕНСЬКА ЛІКАРНЯ» проводиться будівницто пандуса. Фінансування робіт за рахунок Ради сільськогосподарських підприємств.

10:01 04.10.2021

У СТАВИЩЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПЕРЕНЕСЕНЕ ДЕННЕ СТАЦІОНАРНЕ ВІДДІЛЕННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА ПЕРШИЙ ПОВЕРХ

Денне стаціонарне відділення розпочинає свою роботу вже сьогодні, про це повідомив директор КНП «Ставищенський ЦПМСД» Валентина Гогунець: "відтепер ми маємо можливість надавати медичну допомогу жителям нашої громади у зручних умовах та зручний час".

09:53 01.10.2021

В С.РОЗКІШНА СТАВИЩЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВЕДЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ПРОТЯЖНІСТЮ 687 МЕТРІВ

За сприяння обласного депутата Тетяни Даценко та селищного голови Леоніда Джужика по вул. Клубна в с. Розкішна проведено капітальний ремонт дорожнього покриття.

14:48 30.09.2021

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН ЗА РАХУНОК КОШТІВ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Проведено чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету при виконавчому комітеті Ставищенської селищної ради.

10:50 30.09.2021