Дата: від до Скинути

ІНФОРМУЄ БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МОЗ УКРАЇНИ"

Міністерство охорони здоров’я офіційно відкрило 5-й етап вакцинації від COVID-19. Це означає, що кожен українець, незважаючи на належність до групи професійного або медичного ризику, може захистити себе від цієї хвороби.

09:32 10.08.2021

Надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям багатоквартирних будинків, які переходять на iндивiдуальне опалення

Мешканці селища Ставище,  які за рішенням Ставищенської селищної ради відключені від централізованого теплопостачання можуть отримати одноразову матеріальну допомогу в розмірі до 25 тис. грн.

11:59 29.07.2021

ЧЕРГОВА 13-ТА СЕСІЯ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ VIII СКЛИКАННЯ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ставищенської селищної ради VIIІ скликання 27 липня 2021 року об 11:00 у приміщенні зали засідань за адресою: смт Ставище, вул. Сергія Цимбала, буд. 35/1 відбулося засідання чергової 13 сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання.

11:06 28.07.2021