ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ У СТАВИЩЕНСЬКОМУ НВК№1

У Ставищенському НВК «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» № 1, де навчався видатний український дипломат, політик, перший Міністр закордонних справ України Анатолій Зленко відкрили меморіальну дошку. Урочисте відкриття відбулося одразу після свята першого дзвоника.

11:21 01.09.2021

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН ЗА РАХУНОК КОШТІВ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Бюджетним кодексом України, на виконання Ставищенської селищної комплексної програми «Турбота» на 2021 – 2025 роки, затвердженої рішенням сесії Ставищенської селищної ради від 27 липня 2021 року № 869, відповідно до протоколу засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету

09:04 31.08.2021

Е-лікарняні стають підставою для призначення допомоги після зміни статусу на «готово до сплати»

Щодня в Україні зростає кількість медичних висновків про тимчасову непрацездатність, які лікарі створюють для пацієнтів замість видачі звичних паперових лікарняних. Сьогодні за даними НСЗУ сформовано вже майже 177 тисяч медвисновків, 92,9% з яких – у разі захворювання або травми загального характеру. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

15:30 30.08.2021

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА WORKOUT

23 серпня, в рамках святкування 30-ї річниці Незалежності України, в селищі Ставище відбулася урочиста презентація спортивного майданчику з тренажерним обладнанням для занять WORKOUT. Спортивна локація знаходиться зліва біля входу до санаторію "Дружба".

18:10 23.08.2021

СПОРТИВНИЙ ТУРНІР ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТА ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ АТО

Турніри з футболу та волейболу, присвячені до Дня Незалежності України та до Дня пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни провели на місцевому стадіоні "Колос" та на спортивному майданчику біля багатоповерхівок. Під час урочистої частини хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять наших земляків, які загинули на полі бою в зоні АТО.

16:00 23.08.2021