Засідання Постійної комісії

09:41 14.07.2021

ВСТАНОВЛЕННЯ СМІТТЄВИХ УРН

Щоб на вулицях Ставищенської громади поменшало сміття, а в людей побільшало почуття обов’язку за дотримання порядку з благоустрою, Ставищенським ЖКП було придбано 63 сміттєві урни.

09:37 14.07.2021

Перемога на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України!

Вітаємо Сніцар Вікторію, ученицю 11 класу юридичного ліцею Ставищенського навчально-виховного комплексу "заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-юридичний ліцей" № 2 ім. О.С. Паланського, яка здобула 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція "Всесвітня історія". Тема науково-дослідницької роботи - "Світові пандемії та їх вплив на формування історії".

14:18 13.07.2021

ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОГО КОМІТЕТУ

09.07.2021 відбулось засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Ставищенської селищної територіальної громади

14:58 09.07.2021