Засідання Постійної комісії

Засідання Постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, промисловості, інвестицій та міжнародного співробітництва провели в залі засідань селищної ради.

15:37 14.06.2021

РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ТЕЛЕФОННА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ" ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ

Департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації повідомляє про запровадження Фондом соціального захисту інвалідів роботи «гарячої лінії» з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

15:07 14.06.2021

Cпівчуття з приводу смерті Дмитра Бритвича

8 червня 2021 року на 49 році життя відійшов у вічність наш земляк, тренер воротарів ФК " Любомир" Дмитро Бритвич. Ставищенська селищна рада висловлює найщиріші слова співчуття рідним і близьким . Поділяємо Ваші біль та горе.

14:43 09.06.2021

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ СЕРЕД ЗДО ГРОМАДИ

До Дня захисту дітей  08 червня на місцевому стадіоні "Колос" провели Олімпійський день  серед закладів дошкільної освіти Ставищенської селищної ради. Участь у змаганнях  взяли вихованці Ставищенських ЗДО "Золота рибка" і ЗДО "Сонечко", ЗДО "Світлячок" с.Розкішна.  З вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова олімпійського осередку Ставищенської громади, член виконкому олімпійського комітету Анатолій Щербина.

14:23 08.06.2021