День початку роботи окружних прокуратур

3 метою інформування населення, повідомляємо що наказом Генерального прокурора від 17.02.2021 № 40 «Про день початку роботи окружних прокуратур» днем початку роботи окружних прокуратур визначено 15.03.2021 року.

14:21 26.04.2021

Відбулося засідання чергової восьмої сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ставищенської селищної ради VIIІ скликання, 22 квітня 2021 року об 11:00 у приміщенні зали засідань за адресою: смт Ставище, вул. Сергія Цимбала, буд. 35/1 відбулося засідання чергової восьмої сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання

16:11 22.04.2021

ІНФОРМУЄ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

19-20 квітня 2021 року заступник начальника відділу обслуговування громадян №4 Діна Кошинська провела ряд зустрічей, а саме: з начальником Центру надання адміністративних послуг Ставищенської селищної ради Тетяною Юхименко, директором комунального закладу «Ставищенський центр соціальної підтримки дітей та сімей «Світанок» Ставищенської селищної ради Миколою Яременком, колективом відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області та колективом комунального закладу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

14:24 21.04.2021

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ПОВІДОМЛЯЄ

Як визначають доплату за понаднормовий стаж?  Статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон 1058) встановлено, що за кожен повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1% розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 цього Закону, але не більш як на 1% мінімального розміру пенсії за віком.

11:44 20.04.2021

20 квітня 2021 року під головуванням І заступника селищного голови Ірини Нечаєнко відбулось засідання комісії при виконавчому комітеті Ставищенської селищної ради з прийняття рішень про звільнення громадян від плати за обслуговування комунальним закладом "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

11:04 20.04.2021