ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

26 квітня згідно з планом роботи професійної спільноти вчителів географії Ставищенської СТГ на платформі для відеозустрічей Google Meet відбулося чергове засідання, під час якого Наталія Степанівна Коломієць, вчителька географії ОЗО «Іванівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО», поділилася цікавими напрацюваннями з теми «Використання додатків Google на уроках географії».

16:40 26.04.2023

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

26.04 відбулася онлайн зустріч учителів суспільно-гуманітарних дисциплін. Стеценко В.М., учитель історії Бесідського ЗЗСО I -III ст. - ЗДО, ознайомила учасників з досвідом використання на уроках історії опорних схем, показала їх ефективність та динаміку успішності учнів. Також учителі обговорили проблему вибору підручників історії для 10 класу.

16:22 26.04.2023

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

26 квітня 2023 року відбулось чергове засідання професійної спільноти вчителів іноземних мов закладів загальної середньої освіти Ставищенської СТГ з теми "Підготовка до ЗНО: умови успішного виконання завдань з читання".

15:49 26.04.2023

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ

6 квітня 2023 року в застосунку Meet у форматі відеоконференції відбулося чергове засідання професійної спільноти вчителів інформатичної освітньої галузі закладів освіти Ставищенської селищної територіальної громади.

17:11 06.04.2023

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА УРОКАХ МИСТЕЦТВА

29.03.2023 року на платформі Zoom відбулося засідання спільноти вчителів мистецьких дисциплін на тему «Створення тестових завдань в Googl Forms, використання Googl Jamboard на уроках мистецтва».

09:10 30.03.2023