ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ В ОСВІТНІЙ ПРАКТИЦІ ВЧИТЕЛЯ ФІЗИКИ

Штучний інтелект - новітній і цікавий винахід, що може стати у нагоді педагогу під час підготовки та проведення занять. Такій темі була присвячена зустріч з учителями фізики та астрономії закладів освіти Ставищенської громади, яка відбулася 30 листопада у форматі відеоконференції. Своїми думками про переваги та недоліки у використанні штучного інтелекту поділився вчитель фізики Винарівського ЗЗСО l-ll ступенів - ЗДО Геннадій Погорілий.

18:11 30.11.2023

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ

29 листопада 2023 року в застосунку Meet у форматі відеоконференції відбулося чергове засідання професійної спільноти вчителів інформатичної освітньої галузі закладів освіти Ставищенської селищної територіальної громади.

12:40 30.11.2023

НОВІ МОЖЛИВОСТІ УРОКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

29 листопада 2023 року для вчителів фізичної культури закладів освіти Ставищенської СТГ проведено навчально-практичне заняття з теми "Нові можливості уроку фізичної культури в НУШ". У ході зустрічі педагоги обговорили організаційно-методичні аспекти щодо проведення І та ІІ етапів фізкультурно-оздоровчого заходу "Учнівська ліга "Здорова Україна" для учнів 5-6 класів. Практичною частиною заходу був майстер-клас із застосування інноваційних підходів до проведення уроку фізичної культури в Новій українській школі. Урок у 5 класі провів учитель фізичної культури Ставищенського ліцею 2 Богдан Стадник.

14:59 29.11.2023

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

28 листопада 2023 року у режимі онлайн було проведено засідання професійної спільноти вчителів зарубіжної літератури закладів освіти Ставищенської СТГ. Керівник спільноти Гуртовенко В.В. ознайомила колег з темою засідання: "Розбудовуємо НУШ разом: зміст та методика вивчення зарубіжної літератури в контексті компетентнісного піходу в 6 класі".

17:20 28.11.2023