ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ

17 травня 2023 року в застосунку Meet у форматі відеоконференції відбулося чергове засідання професійної спільноти вчителів інформатичної освітньої галузі закладів освіти Ставищенської селищної територіальної громади.

10:56 18.05.2023

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ГОСТРОМОГИЛЬСЬКОГО ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ - ЗДО

17 травня 2023 року педагогічні працівники Гостромогильського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - закладу дошкільної освіти успішно завершили онлайн навчання на курсах підвищення фахової кваліфікації з проблеми "Ціннісні орієнтири педагога Нової української школи" (з компонентом медіаграмотності).

16:14 17.05.2023

УЧНІВСЬКА ЛІГА "ЗДОРОВА УКРАЇНА"

12 травня 2023 року на базі Бориспільського академічного ліцею імені Анатолія Федорчука відбулася нарада з питань організації та проведення обласного етапу Спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна".

16:18 12.05.2023

ОСНОВИ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

09 травня 2023 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося консультування для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Ставищенської СТГ з теми "Організаційно-методичні засади інклюзивного навчання в закладах освіти відповідно до концепції НУШ".

16:44 09.05.2023

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ВІДПОВІДНО ДО КОНЦЕПЦІЇ НУШ

02 травня 2023 року в рамках проведення онлайн-     навчання вчителів початкових класів закладів загальної     середньої освіти Білоцерківського району згідно з   освітньою програмою підвищення кваліфікації   консультант Ставищенського ЦПРПП Ірина Альошкіна   провела навчальне заняття для слухачів з теми   "Концептуальні засади Державного стандарту   початкової освіти".

16:51 02.05.2023

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ

27 квітня 2023 року у форматі відеоконференції відбулося чергове засідання професійної спільноти вчителів мистецької освітньої галузі закладів освіти Ставищенської селищної територіальної громади.

16:19 27.04.2023

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

26 квітня згідно з планом роботи професійної спільноти вчителів географії Ставищенської СТГ на платформі для відеозустрічей Google Meet відбулося чергове засідання, під час якого Наталія Степанівна Коломієць, вчителька географії ОЗО «Іванівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО», поділилася цікавими напрацюваннями з теми «Використання додатків Google на уроках географії».

16:40 26.04.2023

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

26.04 відбулася онлайн зустріч учителів суспільно-гуманітарних дисциплін. Стеценко В.М., учитель історії Бесідського ЗЗСО I -III ст. - ЗДО, ознайомила учасників з досвідом використання на уроках історії опорних схем, показала їх ефективність та динаміку успішності учнів. Також учителі обговорили проблему вибору підручників історії для 10 класу.

16:22 26.04.2023

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

26 квітня 2023 року відбулось чергове засідання професійної спільноти вчителів іноземних мов закладів загальної середньої освіти Ставищенської СТГ з теми "Підготовка до ЗНО: умови успішного виконання завдань з читання".

15:49 26.04.2023