ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

13 листопада 2023 року відбулася інструктивно-методична нарада для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Ставищенської СТГ з питань підготовки учнів 3-4 класів до участі в другому (на рівні територіальної громади) етапі XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

14:24 14.11.2023

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ

1 листопада  2023 року на базі Ставищенського ліцею № 2 для вчителів Захисту України закладів загальної середньої освіти громади  проведено майстер-клас із тактичної медицини.

15:46 02.11.2023

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИЧНОЇ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ

31 жовтня 2023 року в застосунку Meet у форматі відеоконференції відбулося чергове засідання професійної спільноти вчителів інформатичної освітньої галузі закладів освіти Ставищенської селищної територіальної громади.

09:59 01.11.2023

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ

25 жовтня 2023 року на платформі для відеоконференцій Zoom відбулося засідання професійної спільноти вчителів мистецтва закладів освіти Ставищенської селищної територіальної громади. Керівник професійної спільноти та вчитель музичного мистецтва Ставищенського ліцею 1 Купріянець О. М. ознайомила педагогів з програмно - методичним забезпеченням освітнього процесу на уроках художньо - естетичного циклу.

16:46 25.10.2023

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

24 жовтня 2023 року на платформі для відеоконференцій Zoom відбулося засідання професійної спільноти вчителів географії закладів освіти Ставищенської селищної територіальної громади. Керівник спільноти Сергій Кравець ознайомив педагогів з умовами та порядком проведення першого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2024" у номінації "Географія".

11:03 25.10.2023

МАЙСТЕРКА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

6 жовтня 2023 року в онлайн форматі відбулося засідання професійної спільноти вчителів технологій та трудового навчання закладів загальної середньої освіти Ставищенської селищної ради.

17:44 06.10.2023

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

19 вересня 2023 року на базі Ставищенського КЗ ПО «КРОКУС» відбулася інструктивно-методична нарада для працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти з теми «Пріоритетні напрями діяльності психологічної служби в системі освіти у 2023/2024 навчальному році».

08:36 21.09.2023

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ

19 вересня 2023 року проведено інструктивно-методичну нараду для директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та інклюзивно-ресурсного центру Ставищенської СТГ.

11:58 20.09.2023

НАРАДА ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

30 серпня 2023 року у відділі освіти Ставищенської селищної ради відбулася робоча нарада для керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти.

17:32 31.08.2023