ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ

10 січня 2024 року педагогічні працівники закладів освіти Ставищенської СТГ взяли участь у роботі обласного онлайн-семінару з питань організації та проведення всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти різних вікових категорій.

08:28 11.01.2024

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ТА ІСТОРИЧНОЇ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ

28 грудня 2023 року на платформі Zoom відбулася онлайн-зустріч учителів громадянської та історичної освітньої галузі з усіх закладів загальної середньої освіти Ставищенської СТГ.

09:23 29.12.2023

ВІЧНИЙ ДВИГУН - МРІЯ ВСЬОГО ЛЮДСТВА

Вічний двигун - мрія всього людства.Чи існує  такий двигун? Багато хто сподівається на пневмогідравлічний генератор фірми ROSCH, як інноваційну технологію, винайдену німецькою фірмою Rosch Innovations. Чи зможе цей пристрій дати енергію? Чи це черговий рекламний трюк? Цій тему була присвячена онлайн-зустріч учителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти Ставищенської селищної територіальної громади, яка відбулася 21 грудня 2023 року.

12:24 22.12.2023

ОЛІМПІЙСЬКИМИ ПРОСТОРАМИ

15 грудня 2023 року професійна спільнота вчителів фізичної культури Ставищенщини, яку очолює Іван Митрофанович Литвинець, долучилася до проведення спортивно-масового заходу "Олімпійськими просторами", який відбувся на базі Ставищенського ліцею 2 в рамках інноваційного проєкту "Олімпійська освіта в навчально-виховному процесі підростаючого покоління".

15:30 15.12.2023

БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДІТЕЙ І ПЕДАГОГІВ: ДІЄВІ ІНСТРУМЕНТИ ТА ПРАКТИКИ ПСИХОСОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

14 грудня 2023 року завершено роботу чотирьохденного навчального тренінгу з теми "Благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики психосоціальної підтримки", у якому взяли участь 57 вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Ставищенської СТГ.

09:24 15.12.2023