Таланти Ставищенщини

Пустовгар Ольга Яківна

Пустовгар Ольга Яківна народилася 1 квітня 1955 р. в селі Винарівка Ставищенського району Київської області в родині вчителів. У 1970 р. закінчила Винарівську восьмирічну школу, в 1972— Ставищенську середню школу.

10:39 31.03.2021

Орел Алла Петрівна

Орел Алла Петрівна народилась 12 березня 1943 року в селищі Ставище. Закінчила Уманський педагогічний інститут і декілька років працювала в Луганській області. Там з`явилися перші публікації в періодиці, хоч писати почала ще в старших класах. З 1975 року викладає математику в рідному Ставищі, в школі, де сама колись навчалася. ЇЇ поезія постійно друкується в районній газеті «Сільські обрії».

10:39 31.03.2021

Чуприна Лідія Олексіївна

Чуприна Лідія Олексіївна народилася 20 жовтня 1957 року в селі Розумниця Ставищенського району Київської області в багатодітній сім’ї.

10:15 31.03.2021

Тисячний Олександр Васильович

Тисячний Олександр Васильович народився 27 серпня 1941 року в селі Розкішна Ставищенського району. Дитинство пройшло серед черемхових крутосхилів, у левадах, де мрійливі тумани сповивали вербові кущі. Тут в ранні шкільні роки народилися й перші віршовані рядки.

10:06 31.03.2021

Литвинець Леонід Іванович

Литвинець Леонід Іванович народився 19 липня 1950 року в  с.Журавлиха Ставищенського району Київської області. Тут,  на берегах річки Ціцілії, пройшло дитинство художника. Ще з дитячих років він захоплювався природою, яка оточувала його і відтворював її красу на папері.

08:42 31.03.2021