ДО УВАГИ БІЗНЕС-СПІЛЬНОТИ ГРОМАДИ!

28 вересня 2023 року в місті Біла Церква Київської області, Київська обласна державна адміністрація (Київська обласна військова адміністрація) буде проводити бізнесфорум «Економіка, яку не зупинити», де заплановано обговорення інструментів для підтримки стійкості та розвитку незламного бізнесу в сучасних складних умовах та побудови партнерських відносин між владою та бізнесом.

14:34 25.09.2023

Інструктивно-методична нарада для працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти на тему «Пріоритетні напрями діяльності психологічної служби у системі освіти у 2023/2024 н.р.»

19 вересня 2023 р. на базі Ставищенської КУПО «КРОКУС» відбулася інструктивно-методична нарада для працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти на тему «Пріоритетні напрями діяльності психологічної служби у системі освіти у 2023/2024 н.р.»

16:49 21.09.2023

Штрафні санкції за порушення норм Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що у зв’язку з набранням з 01 серпня 2023 року чинності Законом України від 30.06.2023 №3219-IX (далі – Закон № 3219) штрафні (фінансові) санкції, за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», до СГ, які провадять діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», та пов’язані із здійсненням розрахунків за товари/послуги без застосування РРО/ПРРО, та/або невидачу відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункової операції, застосовуються у таких розмірах:

14:43 20.09.2023

Cтворення ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Ставищенській селищній раді

28 серпня 2023 року прийняте розпорядження Ставищенської селищної ради № 179 «Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Ставищенській селищній раді». Цим розпорядженням затверджено Положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб.

15:59 19.09.2023