СТАВИЩЕНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ОТРИМАЛИ НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ

16 жовтня 8 Державною пожежно-рятувальною частиною 12 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області було отримано від Головного управління ДСНС України у Київській області новий автомобіль (АЦ-5,0-50 (1833)-442 F2) на базі шасі FORD.

15:05 17.10.2023

Діти з 14 років можуть самостійно звертатися по допомогу до юристів з питань позбавлення батьківських прав

Батьки зобов’язані піклуватися про своїх дітей. Але що робити, коли вони не виконують свої обов’язки щодо дитини або навіть шкодять їй? Тоді може постати питання про позбавлення батьківських прав. Як відбувається цей процес та як підлітку отримати допомогу юриста, розповідаємо далі.

08:25 13.10.2023

Щодо функціонування мобільних (пересувних) класів безпеки

10 жовтня працівниками Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено установчу зустріч із заступником Ставищенського селищного голови Людмилою ДАНИЛІШИНОЮ. Під час бесіди було обговорено питання щодо функціонування мобільних (пересувних) класів безпеки на території області та створення умов для формування у дітей культури безпеки життєдіяльності.

11:06 10.10.2023

9 жовтня – Всесвітній день пошти

Цього осіннього дня, 9 жовтня, далекого 1874 року 22 країни об'єдналися, щоб заснувати Всесвітню поштову спілку. У цьому поштовому союзі сьогодні об'єднано 192 країни, включаючи Україну.

14:54 09.10.2023

Про ментальне здоров'я

Зараз, перебуваючи у стані постійної невизначеності та переживаючи масштабну кризову подію, що відбувається в Україні, кожен з нас може відчувати стрес. За повсякденними справами та підтримкою інших людей ми іноді забуваємо, наскільки важливо потурбуватися про власне благополуччя.

11:15 09.10.2023

Вітаємо з Днем юриста!

Це свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу.

14:55 08.10.2023