В Україні 17 вересня відзначають День рятівника

Із професійним святом тих, хто ризикує собою заради життів інших людей, пожежників Ставищенщини,  привітали секретар Ставищенської селищної ради Раїса Борщ і депутат Київської обласної ради Тетяна Даценко, висловивши щиру подяку за самовіддану працю, фахову майстерність, героїзм та чуйність до чужої біди. Кращих рятівників було нагороджено грамотами та подяками.

11:33 15.09.2023

ПІД ГОЛОВУВАННЯМ АНДРІЯ ЄРМАКА ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД, ПРИСВЯЧЕНЕ ХАРКІВЩИНІ

За дорученням Президента України відбулося розширене засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Президента Андрія Єрмака. Такий захід удруге провели в новому форматі безпосереднього спілкування з представниками територіальних громад регіонів нашої країни – цього разу Харківської області.

10:46 15.09.2023

Отримали гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів

Певні категорії багатодітних сімей, громадян, які перебувають у тяжких життєвих обставинах, та внутрішньо переміщених осіб, які евакуювалися з постраждалих регіонів та тимчасово знайшли прихисток у нашій громаді, отримали гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів.

10:54 14.09.2023