9 жовтня – Всесвітній день пошти

Цього осіннього дня, 9 жовтня, далекого 1874 року 22 країни об'єдналися, щоб заснувати Всесвітню поштову спілку. У цьому поштовому союзі сьогодні об'єднано 192 країни, включаючи Україну.

14:54 09.10.2023

Про ментальне здоров'я

Зараз, перебуваючи у стані постійної невизначеності та переживаючи масштабну кризову подію, що відбувається в Україні, кожен з нас може відчувати стрес. За повсякденними справами та підтримкою інших людей ми іноді забуваємо, наскільки важливо потурбуватися про власне благополуччя.

11:15 09.10.2023

Вітаємо з Днем юриста!

Це свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу.

14:55 08.10.2023

Профілактика харчових отруєнь

Кожна людина хоч раз у своєму житті відчувала на собі прояви харчового отруєння. Найчастіше таке негативне явище виникає у дітей. Тому важливо знати, що робити й чого боятися в разі виникнення харчового отруєння та як  його уникнути.

14:39 28.09.2023

На Київщині буде проведено осінню кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин в Київській області у 2023 році, а також профілактики та зменшення захворюваності на сказ в дикій фауні, у другій половині вересня та протягом жовтня 2023 року на Київщині буде проводитися осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин.

14:25 26.09.2023