Дата: від до Скинути

Пенсійний фонд України фінансує разові грошові  виплати до Дня Незалежності України

Пенсійний фонд України фінансує разові грошові виплати до Дня Незалежності України

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 754  від 21 липня 2023 року “Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань“  Пенсійний фонд України у серпні здійснює фінансування разової грошової виплати до Дня Незалежності України ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань,  громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

10:12 18.08.2023

Урок безпеки для дітей різного віку щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності на канікулах

16 серпня в Ставищенській бібліотеці рятувальники Білоцерківського районного управління провели урок безпеки для дітей різного віку щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності на канікулах.

14:56 16.08.2023

Закуплено 16 путівок для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які потрапили в складні життєві обставини та дітей з багатодітних родин

В рамках Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина - успішна країна» Ставищенської селищної ради на 2021-2025 роки було закуплено 16 путівок для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які потрапили в складні життєві обставини та дітей з багатодітних родин.

12:17 08.08.2023