ДЕНЬ ЄДНАННЯ

ДЕНЬ ЄДНАННЯ — свято в Україні, яке відзначається щороку 16 лютого згідно Указу Президента України[1][2]. Свято встановлено в Україні «З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…», згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року № 53/2022[3].

12:48 16.02.2022

ОФІЦІЙНУ СИМВОЛІКУ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТГ ЗАТВЕРДЖЕНО

13 лютого 2022 року відбулися громадські слухання щодо затвердження офіційної символіки Ставищенської селищної територіальної громади. Згідно протоколу обрали головуючого, секретаря та членів лічильної комісії. Головуюча, начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Лук'янець презентувала доопрацьовані варіанти герба і прапора Ставищенської селищної ТГ.

10:18 14.02.2022

ВОЛОНТЕРИ ПРОБАЦІЇ

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття.

08:43 14.02.2022

Результати розгляду електронної петиції «Про реорганізацію малокомплектних шкіл»

21 січня 2022 року на сайті Ставищенської селищної територіальної громади одним із педагогічних працівників Розумницької початкової школи-закладу дошкільної освіти було зареєстровано петицію з проханням розглянути «питання про реорганізацію, точніше закриття Розумницької початкової школи-ЗДО». Дана петиція 25.01.2022 р. набрала 151 голос і була закрита. Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» селищною радою  було розпочато процедуру розгляду петиції, про що в триденний термін, а саме 28.01.2022 року, повідомлено на офіційному сайті громади.

15:50 11.02.2022