Дата: від до Скинути

Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" Ставищенська селищна рада повідомляє про початок розгляду електронної петиції  "Реорганізація малокомплектних шкіл"

10:16 28.01.2022

Необхідність тривалості страхового стажу при призначенні пенсії за віком з 2022 року

З кожним роком зростають вимоги щодо наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком, оскільки не лише вік, а й наявність необхідного страхового стажу є визначальним фактором для отримання пенсійної виплати про це зазначається на інформаційній сторінці вебпорталу Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

15:26 27.01.2022

Інформаційне повідомлення  про проведення громадських слухань щодо капітального ремонту об’єкту благоустрою по вулиці Цимбала Сергія від будинку № 43 до будинку № 55 в смт Ставище

20 лютого 2022 року об 11 годині у приміщенні Ставищенського будинку культури за адресою: смт Ставище, вул. Цимбала Сергія, 50Б (територія санаторію «Дружба») пройдуть громадські слухання щодо   капітального ремонту об’єкту благоустрою по вулиці Цимбала Сергія від будинку № 43 до будинку № 55 в смт Ставище.

14:52 27.01.2022

27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…».

08:52 27.01.2022

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ  ДИТЯЧИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС "МИ ЗА БЕЗПЕЧНЕ МАЙБУТНЄ"

Добровільне пожежне товариство України за сприяння ДСНС України для дітей різного віку з метою формування у них громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності, проведе у 2022 році Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Ми за безпечне майбутнє»  на протипожежну та техногенну тематику.

08:18 27.01.2022

ЩОДО ВАРТОСТІ РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ

На даний час на ринку ритуальних послуг селища Ставищенське житлово-комунальне підприємство надає послуги з копання та прибирання могил, а також окремі суб’єкти господарювання, котрі займаються продажем ритуальних товарів та надають транспортні послуги.

14:32 26.01.2022

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ СИМВОЛІКИ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

13 лютого 2022 року об 11 годині у приміщенні Ставищенського будинку культури за адресою: смт Ставище, вул. Цимбала Сергія, 50Б (територія санаторію «Дружба») пройдуть громадські слухання щодо  затвердження офіційної символіки Ставищенської селищної територіальної громади .

12:03 25.01.2022